Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych

Napęd PortaMatic firmy Hörmann do stalowych i drewnianych drzwi wewnętrznych umożliwia ich automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą nadajnika lub sterownika. Zastosowana technologia zwiększa komfort życia osób niepełnosprawnych fizycznie. Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych znajduje zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Posiada wiele różnych funkcji i możliwości ustawień, a także zapewnia minimalne zużycie prądu.
Poza tym napęd PortaMatic jest korzystniejszy cenowo od porównywalnych napędów do drzwi nawet o 25%.

Szczegółowe informacje znajdują się w prospekcie - Zobacz

Pytania / Wycena: tel. 32 / 44 20 350, fax 32 / 44 20 360, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mieszkanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

Mieszkanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

To oczywiste, że osoby niepełnosprawne chcą zachować pełną mobilność. Napęd PortaMatic poprawia jakość ich życia, zapewniając możliwość przemieszczania się z pokoju do pokoju bez pomocy innych


Komfort na co dzień

Komfort na co dzień

Napęd PortaMatic sprawia, że przenoszenie różnych rzeczy między pomieszczeniami jest wyjątkowo łatwe. To niezwykle komfortowe rozwiązanie w każdej sytuacji.


Praca w otoczeniu bez barier

Praca w otoczeniu bez barier

Środowisko pracy bez barier architektonicznych ma szczególną wartość w dzisiejszych czasach i będzie miało coraz większe znaczenie w przyszłości. Napęd PortaMatic znacznie zwiększa komfort pracy i może być instalowany wszędzie z wyjątkiem obiektów użyteczności publicznej.


Higieniczne, bezdotykowe korzystanie z drzwi

Higieniczne, bezdotykowe korzystanie z drzwi

W biurowcach istnieje duże ryzyko przenoszenia się chorób zakaźnych wśród pracowników ze względu na korzystanie z tych samych drzwi do pomieszczeń sanitarnych. Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych w połączeniu z bezdotykowym sterownikiem skutecznie eliminuje ryzyko przenoszenia zarazków i bakterii, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród osób korzystających z tych pomieszczeń.